Poštovné a doprava

1. Balík České pošty    

Nabízíme možnost zaslání Vaší objednávky prostřednictvím služeb České pošty. Úhrada za zboží probíhá buď převodem na náš bankovní účet nebo dobírkou.

Veškeré platební údaje najdete v e-mailu potvrzujícím přijetí Vaší objednávky.

 

 

 


Doporučený balíček: Žádný z rozměrů nesmí přesahovat 60 cm a součet všech tří rozměrů zásilky nesmí přesahovat 90 cm. Doba dodání od podání zpravidla cca 2-4 dny. Maximální hmotnost zásilky je 2kg.

 

Cenný balík: Minimální: 15 x 10,5 cm (válcovitý tvar 15 x 3,5 cm). Maximální: délka nesmí přesahovat 240 cm, součet všech tří rozměrů nesmí přesahovat 300 cm. Doba dodání bývá zpravidla od podání cca 2- 4dny.

 

Balík do ruky: Doručení do 1 – 2 pracovních dnů. Nutností je uvedení telefonního čísla. Maximální hmotnost balíku je 30kg. V den odeslání obdržíte SMS s podacím číslem zásilky. Stav doručení je možné sledovat na webu České pošty. V případě nezastižení příjemce je balík uložen na nejbližší poště po dobu 5 pracovních dnů. Příjemce může požádat na poště (i telefonicky) o opětovné dodání zásilky v konkrétní den.

 

Balík na poštu: Doručení do 1 – 2 pracovních dnů na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice. Nutností je uvedení telefonního čísla. Maximální hmotnost balíku je 30kg. V den odeslání obdržíte SMS s podacím číslem zásilky. Stav doručení je možné sledovat na webu České pošty.

 

V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uplatnit reklamaci do 24 hodin u dopravce, který Vám zásilku doručil.

.

V případě špatně zvolené výše poštovného bude zákazníkovi účtováno dle odpovídající hmotnostní kategorie.

 

Při objednávce nad 3500 Kč (do hmotnosti 15kg) je poštovné zcela zdarma.
U objednávek nad 3500 Kč je účtován poplatek v případě platby na dobírku ve výši 40 Kč.

 

 

2. Osobní odběr

Osobní odběr Brno - Vinohrady, Brno - Líšeň, Viničné Šumice

Při vyplnění objednávky uveďte místo odběru (Brno-Vinohrady, Brno-Líšeň či Viničné Šumice). Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni telefonicky, prostřednictvím SMS či e-mailu.

Dohodnutý termín vždy musí vyhovovat jak kupujícímu tak prodávajícímu. Platba proběhne v tomto případě pouze předem převodem na náš bankovní účet. Hotovostní platby nepřijímáme.

 

Osobní odběr na těchto výše uvedených odběrných místech je zdarma.

Adresa pro vyzvednutí objednávky:

  • Molákova 5, Brno - Líšeň      DOPORUČUJEME!

        (kadeřnictví Nika, provozní doba: PO-PÁ 8-19h.)

  • Mutěnická 9, Brno - Vinohrady

        (odběr možný vždy po předchozí domluvě, v odpoledních a večerních hodinách + víkendy)

  • Viničné Šumice 456

 

 

3. Rozvoz Brno - Vinohrady + Líšeň     

Pro zákazníky z Brna (MČ Vinohrady a Líšeň) nabízíme možnost rozvozu objednávek.

 

Cena rozvozu:  ZDARMA

 

Před realizací závozu Vás budeme telefonicky kontaktovat pro upřesnění data a času. Platba za zboží probíhá předem na bankovní účet. Před dovozem Vás budeme telefonicky kontaktovat pro dohodnutí konkrétního dne a času dovozu, který bude oběma stranám vyhovovat.

 

4. Rozvoz Viničné Šumice a okolí *


Pro zákazníky z Viničných Šumic a blízkého okolí* nabízíme možnost rozvozu objednávek zcela ZDARMA!

* Viničné Šumice, Kovalovice,, Pozořice, Tvarožná, Sivice, Rousínov - Vítovice.
 
Platba za zboží probíhá předem na bankovní účet. Před dovozem Vás budeme telefonicky kontaktovat pro dohodnutí konkrétního dne a času dovozu, který bude oběma stranám vyhovovat.

Provozovatel webu, Ing. Lukáš Pustina, se sídlem Mutěnická 4137/9, Brno, 628 00, IČ: 75560984, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím