Poštovné a doprava

1. Balík České pošty    

Nabízíme možnost zaslání Vaší objednávky prostřednictvím služeb České pošty. Úhrada za zboží probíhá buď převodem na náš bankovní účet nebo dobírkou.

Veškeré platební údaje najdete v e-mailu potvrzujícím přijetí Vaší objednávky.

 

 

 

 

Doporučený balíček: Žádný z rozměrů nesmí přesahovat 60 cm a součet všech tří rozměrů zásilky nesmí přesahovat 90 cm. Doba dodání od podání zpravidla cca 2-4 dny. Maximální hmotnost zásilky je 2kg.

 

Balík do ruky: Doručení do 1 – 2 pracovních dnů. Nutností je uvedení telefonního čísla. Maximální hmotnost balíku je 30kg. V den odeslání obdržíte SMS s podacím číslem zásilky. Stav doručení je možné sledovat na webu České pošty. V případě nezastižení příjemce je balík uložen na nejbližší poště po dobu 5 pracovních dnů. Příjemce může požádat na poště (i telefonicky) o opětovné dodání zásilky v konkrétní den.

 

Balík na poštu: Doručení do 1 – 2 pracovních dnů na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice. Nutností je uvedení telefonního čísla. Maximální hmotnost balíku je 30kg. V den odeslání obdržíte SMS s podacím číslem zásilky. Stav doručení je možné sledovat na webu České pošty.

 

Balík Do Balíkovny:  Balík si můžete vyzvednout na více jak 400 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. Hmotnost balíku do 20 kg. (seznam Balíkoven zde)

 

V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uplatnit reklamaci do 24 hodin u dopravce, který Vám zásilku doručil.

.

V případě špatně zvolené výše poštovného bude zákazníkovi účtováno dle odpovídající hmotnostní kategorie.

 

Při objednávce nad 3500 Kč (do hmotnosti 20kg) je dopravné při využití DPD, Zásilkovny či Balíku do Balíkovny zcela zdarma.

 

2. Zásilkovna      

Menší zásilky do 5kg je možné osobně vyzvednout v síti partnerských míst Zásilkovna.cz.

Seznam všech výdejních míst v ČR najdete zde.

Maximální rozměr jedné strany zásilky  je 70cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran 120cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm).

JAK TO FUNGUJE?

 

Úhrada objednávek odeslaných přes Zásilkovnu je možné momentálně pouze při platbě předem na bankovní účet.

 

 

3. Osobní odběr

Osobní odběr Brno - Vinohrady, Brno - Líšeň, Viničné Šumice

Při vyplnění objednávky uveďte místo odběru (Brno-Vinohrady, Brno-Líšeň či Viničné Šumice). Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni telefonicky, prostřednictvím SMS či e-mailu.

Dohodnutý termín vždy musí vyhovovat jak kupujícímu tak prodávajícímu. Platba proběhne v tomto případě pouze předem převodem na náš bankovní účet. Hotovostní platby nepřijímáme.

 

Osobní odběr na těchto výše uvedených odběrných místech je zdarma.

Adresa pro vyzvednutí objednávky:

  • Molákova 5, Brno - Líšeň      DOPORUČUJEME!

        (kadeřnictví Nika, provozní doba: PO-PÁ 8-19h.)

  • Mutěnická 9, Brno - Vinohrady

        (odběr možný vždy po předchozí domluvě)

  • Viničné Šumice 456

        (odběr možný vždy po předchozí domluvě)

 

4. Rozvoz Brno - Vinohrady

Pro zákazníky z Brna - Vinohrad nabízíme možnost rozvozu objednávek.

 

Cena rozvozu:  ZDARMA

 

Před realizací závozu Vás budeme telefonicky kontaktovat pro upřesnění data a času. Platba za zboží probíhá předem na bankovní účet. Před dovozem Vás budeme telefonicky kontaktovat pro dohodnutí konkrétního dne a času dovozu, který bude oběma stranám vyhovovat.

 

5. Rozvoz Viničné Šumice a okolí *


Pro zákazníky z Viničných Šumic a blízkého okolí* nabízíme možnost rozvozu objednávek zcela ZDARMA!

* Viničné Šumice, Kovalovice, Pozořice, Tvarožná, Sivice, Rousínov - Vítovice.
 
Platba za zboží probíhá předem na bankovní účet. Před dovozem Vás budeme telefonicky kontaktovat pro dohodnutí konkrétního dne a času dovozu, který bude oběma stranám vyhovovat.

Provozovatel webu, Ing. Lukáš Pustina, se sídlem Mutěnická 4137/9, Brno, 628 00, IČ: 75560984, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím